Zkvalitňujeme a rozšiřujeme naše služby

Nově pro děti nabízíme i kvalitní jezdecký výcvik, jelikož se naší člence týmu Lucii Zugarové podařilo složit zkoušky instruktora jezdectví. Všem děkujeme za podporu.

Pálení čarodějnic 

30.4. Jsme pro kroužkové děti připravili odpoledne v duchu pálení čarodějnic. Děti si v kostýmech zasoutěžily, nazdobily koně a nechyběla ani čarodějnická vyjížďka.

Transparentní účet - jak nám můžete pomoci

Už od začátku se snažíme naše centrum stále vylepšovat tak, aby bylo příjemným místem nejen pro nás a naše koně, ale především pro vás, děti a rodiče, a aby byl čas strávený u nás pro všechny co nejvíce komfortní. Zařizování centra k dokonalosti rozhodně není levnou záležitostí a my si moc vážíme veškeré podpory, kterou ve vás máme. I každý příspěvek za projížďku, tábor nebo pobyt u koníků přispěl k rozvoji centra a právě vy jste se tak na tom všem podíleli s námi. Za nedlouho tomu bude rok, co vznikla myšlenka tohle všechno vybudovat a my jsme toho stihli, troufáme si říct, za tak krátkou dobu opravdu hodně. 

Naše cesta ale zdaleka není u konce. Další rok jistě přinese spoustu nových rozšíření a vylepšování, která už teď plánujeme. Proto jsme se rozhodli požádat o pomoc každého, kdo by se chtěl finančně podílet a podpořit nás. Založili jsme transparentní účet, kam můžete posílat své příspěvky v jakékoliv výši. Každá koruna z vašich příspěvků nám moc pomůže a bude použita na krmení koní, veterinární a fyzioterapeutickou péči o koně, na pomůcky pro děti, které nás navštěvují a také pro děti hendikepované, kterých k nám dochází stále více a pomůcky jim hodně pomáhají v zapojení se do běžných činností spojených s koňmi.

Č. účtu: 2602085426/2010

Děkujeme, že jste v tom s námi!

Evropská konference o hiporehabilitaci v Praze

O víkendu jsme se v rámci našeho vzdělávání zúčastnil hiporehabilitační konference, která se konala v Praze. Přivezli jsme si spoustu nových zkušeností a nápadů, které nám jistě pomohou posouvat se postupně vpřed. Děkujeme ČHS a ČZU za skvělou příležitost.


Doufáme, že program splnil očekávání všech a těšíme se na příští rok. Dále upozorňujeme, že všechny fotky právě zpracováváme a vzhledem k tomu, že je jich opravdu spousta, není v našich silách je ihned poskytnout v řádné kvalitě, a proto budou k dispozici na našich webových stránkách na přelomu září a října. Všichni rodiče budou na tuto skutečnost...